Baterie do wózków widłowych

Baterie do wózków widłowych, to ten element, który ma największy wpływ na koszty eksploatacji urządzenia. Wiedząc o tym oferujemy klientom najlepsze baterie, które są wydajne, bezawaryjne i bezpieczne. Wszystkie oferowane przez nas baterie pochodzą tylko od uznanych producentów i spełniają surowe rygory wytrzymałości oraz bezpieczeństwa. W firmie Widkon baterie do wózków widłowych otrzymasz po najlepszej cenie.

Baterie trakcyjne

Oferujemy szeroką gamę baterii trakcyjnych do wózków platformowych i podnośnikowych, zarówno produkcji krajowej, jak i zagranicznej oraz baterie nietypowe według wymagań klientów. Montujemy baterie z ogniw niemieckich, włoskich i polskich w zależności od wymagań klienta. Baterie oferowane są w skrzyniach stalowych zabezpieczonych antykorozyjnie powłokami z tworzyw sztucznych, co zabezpiecza je przed żrącym działaniem elektrolitu i oparów kwasu. Połączenia ogniw są wykonane w sposób gwarantujący trwałość i niezawodność. Ogniwa są zabezpieczone przed drganiami wkładkami sprężystymi.

ogniwa trakcyjne

Sprzedajemy cały wachlarz ogniw. Od małych do bardzo dużych pojemności elektrycznych. Zasadniczo ogniwa sprzedawane są jako części składowe baterii trakcyjnych. Ogniwa te zbudowane z płyt dodatnich pancernych i płyt ujemnych pastowanych, przedzielone separatorami mikroporowatymi, umieszczone są w naczyniach polipropylenowych i zamknięte zgrzewanymi z obudową wieczkami. Ogniwa wykonane są w najwyższej światowej technologii, co powoduje ich dużą wydajność.